Упаковка для медичних препаратів

5 важливих властивостей упаковки для медичних препаратів:
Терміни

Збільшення термінів зберігання продукції

Герметичність

Волого- і газонепроникність (деякі)

Якість

Забезпечення незмінності структури, смаку та запаху продукції

Дизайн

Презентабельний вигляд та надійність швів

Світло

Світлонепроникні властивості (для молочних продуктів зокрема)

В сфері фармацевтичної продукції ми виробляємо як класичні рулони брендованої фольги для блістерів з таблетками, так і багатошарові матеріали для пакетиків порошку і таблеток, що складаються з фольги, паперу, спеціальних клеїв та поліетилену для дотримання всіх вимог до зберігання лікарських препаратів.

Дізнайтесь про нові можливості упаковки Вашої продукції, а також її вартість, залишивши свої контактні дані через форму заявки або зателефонувавши нам!

Згідно досліджень, в 64% випадків люди готові купити невідомий товар лише тому що в нього красива упаковка
Упаковки, які ми можемо зробити
Також відомо що на прийняття рішення про покупку на 27% впливає реклама на ТБ, на 31% рекомендації та на 37% дизайн упаковки
Бажаєте максимізувати термін зберігання і об'єм продажів?
Залиште заявку на консультацію і прорахунок:

Упаковка для медпрепаратів

Існує кілька різновидів пакувальних матеріалів. Вони розрізняються за своїм складом і експлуатаційними характеристиками. З них майже половина за своїми параметрами не придатна для упаковки ліків. Тому дуже важливо використовувати сучасні дозволені технології флексодруку, які повністю відповідають всім вимогам упаковки для медпрепаратів. Кожен вид нашої продукції складається з матеріалів, які забезпечують всі умови правильного зберігання медичних препаратів.

Для виготовлення упаковки ми використовуємо спеціальний папір, клей і фольгу, завдяки яким матеріал набуває наступних характеристик:

  • збільшує термін зберігання продукції;
  • зберігає її структуру, колір і запах;
  • не пропускає вологу і світло;
  • забезпечує привабливий дизайн.

Також кожен вид продукції, який ми виробляємо в рулонах для виготовлення упаковки медичних препаратів, володіє унікальними характеристиками. Так, блістерна упаковка для таблеток отримує необхідну товщину і щільність в результаті вакуумного формування. Завдяки цьому лікарські препарати мають своє місце, не змішуються і легко переміщуються всередині упаковки. На таку упаковку легко нанести трафаретний друк, інформацію про препарат, виробника. Цей вид упаковки не тільки допомагає показати товар «обличчям», але також виконує захисну функцію. Блістерна упаковка - дуже практична і зручна при транспортуванні товару.

В свою чергу папір, з якої потім виробляється упаковка для таблеток і порошків, використовується в рулонах з високоякісного багатошарового матеріалу. Така упаковка виготовлена з нетоксичних компонентів і не абсорбує лікарські речовини в кількості, яка може істотно вплинути на зменшення їх вмісту в лікарському препараті.

На нашому сайті ви завжди знайдете заготовки у вигляді рулонів, які ви зможете згодом використовувати при виготовленні різних упаковок для ліків.